Popis Chlaupy U Pekařů – ubytování v Beskydech v soukromí

Chalupa U Pekařů je dvoupodlažní plně zrekonstruovaný rekreační dům určený pro ubytování v Beskydech. Celá chata je určená výhradně pro ubytované klienty. Nabízíme ubytování v Beskydech v soukromí.

Chalupu U Pekařů najdete hned po příjezdu do Nového Hrozenkova. Odbočíte doprava a vydáte se proti proudu říčky Břežitá směrem pod hřeben Malého Javorníka. Chata se nachází na polosamotě, obklopená loukami a lesy Chráněné krajinné oblasti Beskydy.

Domácí wellness

Pro dokonalý odpočinek již nemusíte nikam jinam. Výbava chaty zahrnuje infrasaunu, na zahradě je k dispozici finská vanavenkovní bazén.

Dvě koupelny pro větší komfort

Do přízemí chaty se vchází samostatným vchodem přes verandu. Je zde věšáková stěna, zrcadlo, skříň a přímotop. Chata je vybavena samostatným WC s umyvadlem a zrcadlem a samostatnou moderní koupelnou s rohovou vanou, pračkou a umyvadlem.

Prostorná kuchyně je součástí velkého obývacího pokoje. Je zde pohodlná sedačka, dvě křesla a stolek, televize, krb, krásná stylová kachlová kamna, přímotop, jídelní stůl, šest židlí, gauč a celkově dobře vybavená kuchyňská linka se sporákem a lednicí s mrazákem.

Dvě ložnice a balkon s výhledem na Beskydy

Z přízemí stoupají dřevěné schody, po kterých se vchází do prvního patra. V patře jsou dvě samostatné ložnice. Ložnice A je vybavena dvěma lůžky, nočními stolky s lampičkami, skříňkou a skříní. Ložnice B nabízí dvě lůžka s nočními stolky a patrovou postel. Z ložnice B je možný přístup na balkon s výhledem na okolní nedotčenou přírodu beskydských hor.

V prvním patře je také samostatné WC s umyvadlem, zrcadlem a koupelna s prostornou rohovou vanou, umyvadlem a zrcadlem.

Relaxace v soukromém ubytování v Beskydech

Kolem objektu se rozkládá velký travnatý pozemek, který protíná příjezdová cesta s parkovištěm pro ubytované hosty. Kousek od chaty je malebné jezírko s vodními květinami.

Pro chvíle odpočinku je připraveno venkovní posezení pod zastřešenou pergolou. Ubytovaní hosté mohou využít také zahradní krb.

Na zahradě je k dispozici velká houpačka. Můžete si zahrát ruské kuželky, badminton nebo využít stůl na stolní tenis. V chatě je také možné zapůjčit si společenské hry.

Úplnou představu o ubytování v Beskydech v Chalupě U Pekařů si můžete udělat v sekci Fotogalerie.

Rezervujte si ubytování v Beskydech v soukromí

Neváhejte a rezervujte si ubytování v Beskydech v soukromí ještě dnes. Zavolejte nám na telefon 732 805 381 a pronajměte si chatu v Beskydech v malebné přírodě valašského království.

Chalupu U Pekařů budete mít pouze sami pro sebe. Jak lépe trávit dovolenou a svůj Volný čas, než na česko-slovenském pomezí, ubytovaní v soukromí v Beskydech?

Kontakt

Jarmila Pekařová

Adresa

Údolí Břežitá
Nový Hrozenkov 37
756 05 Nový Hrozenkov

GPS: N 49°18.903 E 18°11.167

Ubytování v Beskydech - Chalupa U Pekařů

Odkazy

Videoprezentace chalupy a okolí
Masáže a relaxace v Beskydech

Facebook ubytování v Beskydech